26. 2. 2012

Vedení oddílu

Vojta Frank (Kevin)

vůdce oddílu, rádce Dýňáků


V roce 2016 jsem dokončil obecné bakalářské studium na VUT v Brně a momentálně studuji obor procesní inženýrství. Ke skautům už se řadím s krátkou přestávkou od roku 2003. Momentálně se věnuji hlavně oddílu, ale pokouším se stále navštěvovat i družinovky skautů. Mimo skauting mám rád sport, filmy a v neposlední řadě folklór.

Kateřina Knápková (Škubánek)

zástupkyně vůdce oddílu

Vystudovala jsem obor Regionální rozvoj a v současné době částečně pracuji v organizaci věnující se sociálním službám. Avšak mojí hlavní náplní je teď má dcera Anička, se kterou si celodenně užívám společné chvíle. Mezi členy Junáka patřím od roku 2004, momentálně pomáhám s vedením oddílu, podílím na hospodaření střediska a také se sem tam snažím dělat něco pro rovery. Mám ráda kreativní tvoření všeho druhu, zpívání u ohně a jízdu na kole. Vážím si lidí s dobrým srdcem a především mých přátel.

Magdaléna Dybová

správkyně oddílového majetku

Jsem studentkou na gymnáziu v Hustopečích. Členkou našeho oddílu jsem od mé sedmé třídy, takže od 12 let. Tento školní rok vedu Myšky s Peťou. Kromě skautování mě baví malování a vyrábění snad všeho druhu, být s nejlepšíma kamarádkama – Lamama, a již se také řadím ke členům Hustopečské chasy.

Tomáš Knápek

rádce dýňáků

V roce 2009 jsem dokončil magisterské studium oboru Geodezie a Kartografie na stavební fakultě VUT Brno a od ukončení studia pracuji v soukromé geodetické kanceláři v Hustopečích. Ve skautu se pohybuji od roku 2014 a byť nemám skautskou průpravu z dob mládí jsou mi skautské myšlenky, zásady a způsob života velmi blízké.V oddíle vypomáhám s čím je právě potřeba. 2. rokem jsem rádcem v družince Dýňáků a snažím se jim předat to nejlepší co znám.

Ve volném čase se věnuji práci na zahradě, četbě literatury, cyklistice, volejbalu, šachům a spoustě dalších aktivit kterými si obohacuji život… A samozřejmě přátelům a rodině.

Lucie Kleinová

rádkyně Čekanek, správkyně oddílového majetku

Skautuji nejméně od roku 2011, nejprve jako členka družiny Lam a velice záhy jsem začala pomáhat u Čekanek, které teď vedu společně s Nelčou a Jindřiškou. Kromě skautu ráda zpívám, čtu, rozdávám úsměvy a prohlašuji o věcech, že jsou geniální. Nebo naprosto geniální. Studuji na Pedagogické fakultě v Brně a abych se nenudila jsem také velmi aktivní v hustopečské farnosti.

Nela Plotová

podrádkyně Čekanek

Tento rok ukončím základní školu s tím, že si dám přihlášku na Hustopecké gymnázium. Do skautů jsem začala chodit ve školním roce 2009/2010, takže je to již 6 let, co skautuju a dva roky, co vedu družinku. Moje záliby jsou hra na klavír, hra na kytaru, flétnu, četba knih a samozřejmě to skautění.

Jindřiška Šafaříková

podrádkyně Čekanek

Chodím na základní školu v Hustopečích. Skautuju už osm let. Od školního roku 2016/2017 pomáhám s vedením Čekanek. Mezi mé záliby patří kreslení, čtení, hra na klavír, jízda na kole, badminton a trávení času s kamarády.

Veronika Furchová (Vefu)

rádkyně Netopýrů a Myšek

Mé jméno je Veronika ‚VeFu‘ Furchová. Tento školní rok jsem rádkyní vlčat a skautek. Vedení družinky se věnuji 4. rokem. Jsem studentkou na střední zdravotnické škole v Brně. Kromě skautingu mezi mé zájmy patří pohyb, trávení času s rodinou, přáteli a také jsem součástí Hustopečské chasy.

Honza Novák

podrádce Netopýrů

Jsem studentem osmiletého gymnázia v Hustopečích. Skautingu se věnuju už 5 let. Rád sportuju trávím čas s kamarády a rodinou.

Jan Frank (Frenký)

zástupce vedoucího střediska, šedá eminence oddílu

V oddíle nemám žádnou stálou funkci, ale snažím být neustále k ruce a pomáhám kde se dá. Do hustopečského oddílu jsem vstoupil společně s bráchou v roce 2003.
Od roku 2013 jsem zástupcem vedoucího střediska, které se snažíme nejen udržovat ve skvělé kondici, ale také dále rozvíjet.

Skautování vyplňuje můj volný čas téměř dokonale. V tom zbylém se snažím hrát na kytaru a aktivně chodit po našich kopcích, lesích a hájích.
Z mého zájmu o kosmickou a leteckou techniku vzešlo také mé civilním zaměstnání – jsem letecký inženýr.